A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр" Рожищенської міської ради Луцького району Волинської області

Спортивно-оздоровчий захід  «Я вмію! Я зможу!»

Дата: 09.09.2022 12:25
Кількість переглядів: 114

8 вересня відбувся спортивно-оздоровчий захід  «Я вмію! Я зможу!» для дітей з особливими потребами, який приурочений до Дня фізичної культури та спорту України та Всесвітнього Дня фізичного терапевта.

Фахівцями інклюзивно-ресурсного центру організовано захід для пропагування способу життя наповненого фізичною активністю, реабілітацією, відновленням та опануванням нових вмінь і навичок дітей з особливими потребами. Спортивно-оздоровчий захід проходив на базі Рожищенської ДЮСШ. В заході взяли участь діти з Рожищенської, Копачівської та Доросинівської територіальних громад.

З вітальним словом до учасників заходу звернулися Рожищенський міський голова Вячеслав Поліщук та директор КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Неля Потрапелюк: «Цей день дає можливість ще більше розповісти у громаді про невід’ємну роль реабілітації у підтримці здоров’я дітей і відновлення тих рухових функцій, які було втрачено. Нехай спортивні заняття з фізкультури приносять вам радість. Тож бажаю бути  сьогодні  максимально веселими, активними, сміливими, впевненими».

Діти показали  гарний рівень їх корекційної  підготовки та активно брали участь у змагальній естафеті організованою вчителем-реабілітологом інклюзивно-ресурсного центру Наталією  Ходимською.

Всі учасники отримали відзнаки  від начальника гуманітарного відділу Рожищенської міської ради Ігоря Кузави, а батьки – гарний настрій та задоволення від спілкування.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора