A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр" Рожищенської міської ради Луцького району Волинської області

Тренінг для батьків «Психологічне здоров'я батьків, як необхідна умова здоров'я дітей».

Дата: 29.09.2022 12:09
Кількість переглядів: 93

28 вересня в КУ“Інклюзивно-ресурсний центр” Рожищенської міської ради відбувся тренінг для батьків дітей з особливими освітніми потребами під назвою «Психологічне здоров'я батьків, як необхідна умова здоров'я дітей». Головною метою тренінгу було формування умінь щодо збереження свого психічного здоров'я через оволодіння способами психічної саморегуляції та активізації особистісних ресурсів.
З всупним словом до батьків звернулася фахівець центру Панасюк Ірина Володимирівна, запропонувавши учасникам тренінгу познайомитись та висловити свої очікування від данного заходу.
Фахівець центру Ходимська Наталія Володимирівна продовжила роботу з батьками, запропонувавши участь у психологічних вправах, які допомогли привернути увагу до внутрішнього стану, асоціацій про здоров'я, стресових станів та їх подолання.
Фахівцем центру Пильчук Вікторією Віталіївною було проведено арт-терапевтичну техніку «Робота з емоціями». Дана техніка була спрямована на подолання негативних відчуттів, емоцій та стресових станів. Також учасники тренінгу працювали у групах, обмінювались ролями .
Усі присутні могли поділитися один з одним своїми проблемами та відчути взаєморозуміння. Зустріч закінчилася в теплій атмосфері. Учасники тренінгу ставили запитання, які їх цікавили, ділилися своїми враженнями від зустрічі.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора