A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр" Рожищенської міської ради Луцького району Волинської області

Корекційно-розвитковий захід "ОСІННІЙ КВЕСТ" з "Дитячою місією"

Дата: 29.09.2022 10:58
Кількість переглядів: 27

Осінь - це нові надії. В очах вихованців інклюзивно-ресурсного центру 26 вересня фахівці та Дитяча Місія запалили вогник натхнення під час корекційно-розвиткового заняття "ОСІННІЙ КВЕСТ".

Дітей треба любити і сприймати такими, які вони є. Ми, дорослі повинні дбати про дітей з особливими освітніми потребами. Вони мають стати для нас – своїми, а для життя та школи – підготовленими.

В теплій і затишній атмосфері КУ "Інклюзивно-ресурсний центр" Рожищенської міської ради Луцького району Волинської області відбулася зустріч представників Волинського обласного благодійного фонду "Дитяча місія. Україна" в рамках марафону "Разом ми сильні" із вихованцями та персоналом закладу.

В цьому центрі працюють прекрасні фахівці – вчитель-реабілітолог, практичний психолог, вчитель- логопед, вчитель- дефектолог. Директорка закладу - Потрапелюк Неля Антонівна розповіла про установу, про те, як в центрі використовують різні форми соціалізації дітей, провела екскурсію закладом. Для дітей вони організовують свята, вистави, різноманітні заняття. У ньому створені всі умови для надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими потребами

Художник Володимир Яницький разом з дітлахами намалював велику картину олівцем. Кожна дитинка внесла свою маленьку частку в це творіння. Діти мали можливість розважитись і гарно провести час у дружньому колі та отримати подарунки.

За сприяння Людмили Лонюк для Центру інклюзивної освіти закуплено розвиваючі ігри, іграшки, м'ячі та інші приладдя для проведення занять та розвитку їх вихованців.

Приємним сюрпризом стали солодкі подарунки для кожної дитини.

Наша турбота та бажання допомогти – це лише крапля в порівнянні з тим, що дають нам ці добрі, щирі, особливі дітки, їх батьки та вихователі. Дуже важливим є усвідомлене, уважне, відповідальне ставлення до дітей з особливими потребами з боку оточуючих, бо тільки за таких умов ці діти здатні подолати усі життєві проблеми і труднощі, самоствердитись у цьому житті.

Діти познайомились з Художник Володимир Яницький - лауреатом всеукраїнських та міжнародних конкурсів, фестивалів та виставок. Володимир вмілий художник, хоча майже зовсім не бачить. Доброю душею він зумів захопити увагу дітей своїми роботами. Розом з Anna Bannikova та паном Арсенієм діти активно провели час, отримали нові враження і радість.

Представники благодійного фонду "Дитяча місія. Україна" залишили не лише позитивні враження, увагу, турботу, а й солодощів та багато іграшкових матеріалів для роботи з дітьми.

Дякуємо пані Людмилі Лонюк Lyudmyla Lonyuk "Дитячій місії. Україна" за надані подарунки для дітей.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора