A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр" Рожищенської міської ради Луцького району Волинської області

Христос воскрес!

Дата: 25.04.2022 10:25
Кількість переглядів: 18

Христос воскрес!

Дорогі друзі, прийміть наші щирі вітання та побажання Світлого Великодня!

Цей день недарма називають величним, а праздник – світлим. Бо це про велику перемогу Світла – над темрявою, Життя – над смертю, Майбутнього – над минулим.

І це велике свято нашої віри у силу Воскресіння, у непереможну силу Любові та Світла!

Нехай цей день сповнить нас цієї віри, а серця глибокого миру та довіри, що ця Перемога неминуче повториться і для нас в Україні!

Великдень – світле свято, яке об’єднує разом усю родину. І це гарний привід аби провести спільний час з близькими із користю, наприклад пограти у великодні ігри на новий лад, які збереглися ще зі стародавніх часів.

“Юні детективи”: ведучий розкладає яйця (чи їх замінники, наприклад кіндер сюрпризи, інші цукерки) по кімнаті. Завдання для гравців – знайти яйця.

“Великодня гірка”: для цієї гри потрібна підставка, яку можна зробити навіть із конструктора лего, де є можливість будувати залізну дорогу. Також беремо різні маленькі сувеніри, дрібнички та викладаємо навколо гірки. Пускаємо яця по гірці, предмет, який яйце зачепить, – вважається виграним.

“Інтуїція”: для гри потрібно одне яйце та декілька реквізитів, під якими можна було б сховати яце. Наприклад, шапки, стаканчики, чашки, коробочки тощо. Ведучий ховає яйце у одну із коробочок. Інші учасники намагаються відгадати де ж воно.

“Марафонці”: для гри потрібні яця та ложки. Завдання: пронести яйце на ложці від одного місця до іншого місця. Можна ускладнити, наприклад, повідомивши, що потрібно йти по-качиному, чи тримати ложку над головою, чи за спиною тощо.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора