A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр" Рожищенської міської ради Луцького району Волинської області

Вітання з Всеукраїнським днем психолога!

Дата: 25.04.2022 10:22
Кількість переглядів: 17

Всеукраїнський день психолога вже традиційно відзначається 23 квітня. З професійним святом вітаємо фахівців ІРЦ-Тетяну Володимирівну, Ірину Володимирівну та Вікторію Віталіївну. Натхнення Вам у роботі, професійного зростання та мирного сьогодення!

Психологія - наука, що вивчає поведінку, психіку і психічні процеси людини, також пошуком закономірностей і особливостей виникнення, формування і розвитку психічних процесів і психологічних станів людини, властивостей його психіки та поведінкових характерів.

А ще розповімо чим відрізняється психолог та психотерапевт)

Практичний психолог — цей спеціаліст обізнаний із загальними закономірностями функціонування людської психіки і надає допомогу у вигляді консультацій, у формі бесіди, дає загальні рекомендації. Напрямки роботи практичного психолога: особистісні проблеми клієнта, вікові зміни, виховання дітей, подружні та дитячо-батьківські стосунки і будь-що, що стосується емоцій, переживань, відносин з оточуючими, реакцій клієнта на події. Психолог вчить вмінню розслаблятися чи мобілізуватися, долати стрес, керувати гнівом, позитивно ставитись до життя. Такі фахівці часто мають вузьку спеціалізацію — дитячі психологи, клінічні, військові тощо. Дитячі психологи працюють над розвитком та корекцією пізнавальних, емоційних, вольових процесів.

Психотерапевт — це психіатр або психолог, який отримав додаткову післядипломну освіту і є спеціалістом в одному з обраних ним напрямків: психоаналіз, гештальт, психодрама, арттерапія, клієнт-центрована чи позитивна психотерапія тощо. Психотерапевтична допомога спрямована на зміну особистості, вирішення усвідомлених та неусвідомлених внутрішніх конфліктів, загального поліпшення якості життя та стосунків з людьми. Психотерапія передбачає систематичну тривалу роботу з клієнтом та постійні регулярні зустрічі.

З професійним святом вітаємо фахівців ІРЦ-Тетяну Володимирівну, Ірину Володимирівну та Вікторію Віталіівну.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора