A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр" Рожищенської міської ради Луцького району Волинської області

ВЕЛОТРЕНАЖЕР ГОРИЗОНТАЛЬНОГО ТИПУ

Дата: 17.02.2022 10:21
Кількість переглядів: 20

ВЕЛОТРЕНАЖЕР ГОРИЗОНТАЛЬНОГО ТИПУ має головну особливість, яка полягає в тому, що педалі знаходяться в одній площині з сидінням або трохи нижче. Ноги в цьому випадку залишаються випрямленими, що допомагає розвантажити спину, шию і м'яко розробити суглоби.

Рекомендований для дітей від шкільного віку, дітей з порушенням опорно-рухового апарату, порушеннями ходи, координації  та покращення стану м’язів та суглобів. Робота на велотренажері застосовується як на початку заняття (для підготовки кровоносної , дихальної системи організму для подальшого навантаження на занятті), так і на завершення заняття (темп спокійний, навантаження низьке для приведення організму дитини до стану спокою).

Панель управління вимірює показники пульсу дитини, дистанцію та час, тренажер регулюється навантаженням від показника 1 до 8.

Методику навантаження, пульс, темп контролює вчитель-реабілітолог.  Для  зручності використання фахівці доробили додаткові кріплення для стопи.

БІГОВА ДОРІЖКА - це кардіотренажер, що імітує біг або ходьбу в реальних умовах.

- Тренажер забезпечує якісне навантаження на всі групи м'язів, порівнянну з заняттями бігом на стадіоні, пересіченій місцевості або ходьбу у швидкому темпі.

- Заняття на ній по силі навантаження можна порівняти з ходьбою або бігом на відкритому повітрі, що робить бігову доріжку одним з найкорисніших кардіотренажерів для підтримки фізичної форми,  оздоровлення організму, вважається один з кращих інструментів реабілітації після перенесених хвороб або операцій, коли людина потребує поступового відновлення.

- На заняттях  з ЛФК бігова доріжка сприяє підготовці дитячого організму до навантаження, дуже добре тренує координацію, рівновагу, правильну ходьбу, відчуття власного тіла.

- Вікових обмежень на біговій доріжці немає, діти дошкільного віку і старші з задоволенням опановують новий тренажер.

- Фахівці центру регулюють швидкість руху доріжки, нахил полотна, спеціальні датчики вимірюють пульс, дистанцію, час.

Підготувала: Ходимська Н.В.

Фахівець інклюзивно-ресурсного центру

(вчитель-реабілітолог)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора