A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр" Рожищенської міської ради Луцького району Волинської області

Сторінка на стадії наповнення.

Дата: від до Скинути

Акція «16 днів проти насильства»

З 25 листопада до 10 грудня в усьому світі проводиться акція «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання будь-яких форм насильства, у тому числі насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

12:45 02.12.2022

Вітання з Міжнародним днем логопеда

14 листопада світ святкує Міжнародний день логопеда – професійне свято представників однієї з найбільш важливих педагогічних професій.

15:19 14.11.2022

Підготовка до навчання

КУ " Інлюзивно-ресурсний центр" Рожищенської міської ради оголошує набір дітей 5-6 років з особливими освітніми потребами для підготовки до навчання в школі. Заняття проводяться щосереди о 15.00 кабінет ЛФК.

13:42 07.11.2022

Тренінг для батьків «Психологічне здоров'я батьків, як необхідна умова здоров'я дітей».

28 вересня в КУ“Інклюзивно-ресурсний центр” Рожищенської міської ради відбувся тренінг для батьків дітей з особливими освітніми потребами під назвою «Психологічне здоров'я батьків, як необхідна умова здоров'я дітей». Головною метою тренінгу було формування умінь щодо збереження свого психічного здоров'я через оволодіння способами психічної саморегуляції та активізації особистісних ресурсів. З всупним словом до батьків звернулася фахівець центру Панасюк Ірина Володимирівна, запропонувавши учасникам тренінгу познайомитись та висловити свої очікування від данного заходу. Фахівець центру Ходимська Наталія Володимирівна продовжила роботу з батьками, запропонувавши участь у психологічних вправах, які допомогли привернути увагу до внутрішнього стану, асоціацій про здоров'я, стресових станів та їх подолання. Фахівцем центру Пильчук Вікторією Віталіївною було проведено арт-терапевтичну техніку «Робота з емоціями». Дана техніка була спрямована на подолання негативних відчуттів, емоцій та стресових станів. Також учасники тренінгу працювали у групах, обмінювались ролями . Усі присутні могли поділитися один з одним своїми проблемами та відчути взаєморозуміння. Зустріч закінчилася в теплій атмосфері. Учасники тренінгу ставили запитання, які їх цікавили, ділилися своїми враженнями від зустрічі.

12:09 29.09.2022

Cемінар-практикум

22 вересня відбувся семінар практикум для асистентів вчителів на тему: "Організація професійної діяльності асистента вчителя в умовах сьогодення". Взяли участь більше 30 педагогів із закладів загальної середньої освіти Рожищенської , Копачівської та Доросинівської територіальних громад.

14:57 23.09.2022

Інформаційна онлайн-сесія

21 вересня відбулась інформаційна онлайн-сесії "Якісна освіта як нова суспільна цінність успішної громади. Підтримка стратегічного курсу держави у сфері інклюзивної освіти для територіальних громад Волинської області", в якій взяла участь директор ІРЦ - Потрапелюк Н.А. та спеціаліст ГВ-Масюк В.С. Мета сесії ознайомити із завданнями, що стоять перед органами місцевого самоврядування та Державною службою якості освіти України у сфері запровадження інклюзивної освіти.

11:30 22.09.2022

Спортивно-оздоровчий захід  «Я вмію! Я зможу!»

8 вересня відбувся спортивно-оздоровчий захід  «Я вмію! Я зможу!» для дітей з особливими потребами, який приурочений до Дня фізичної культури та спорту України та Всесвітнього Дня фізичного терапевта.

12:25 09.09.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора